Hakkımızda

Gürel Baltalı Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yapı mühendisliği alanına yöneldi. 2008’de Özün Proje’ye katılarak ağırlıklı olarak Rusya, Kazakistan, Irak ve Libya inşaat projelerinin tasarım ve yönetim işleri ile ilgilendi. 2011 yılında Avusturya’ya iş için gittiği bir seyahat sonrasında oraya yerleşme kararı aldı. İlk sene süresince iş ile paralel olarak Almanca öğrendi ve Graz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yükseklisans eğitimine başladı. 2014’te yükseklisans eğitimini tamamladı ve Türkiye’ye yeniden dönüş yaptı. Çeşitli prestij projelerde Proje Müdür Yardımcılığı yaptı ve son olarak da Star Rafinerisi’nde Mühendislik Koordinatörü ünvanıyla çalıştı.

Teknik Yeterlilikler

Farkımız Nedir?

1

Birden Fazla Çözüm Sunuyoruz

Projede karşılaşılan problemleri çözerken sadece tek bir çözüm ile sonuca gitmiyoruz, çeşitli alternatif yapı malzemelerini ve tasarım methodlarını bir arada ele alıyoruz. Sizlerin isteklerine göre karşılaştırmalı sonuçları raporluyoruz.

2

Tecrübeli Mühendis Ekibi

Yönetici kadromuz ve çözüm ortaklarımız en az 10 yıl tecrübeli ve kendi disiplininde sayısız proje tamamlamış uzmanlar tarafından oluşmaktadır.

3

En Güncel Yazılımlar

Teknolojiyi çok iyi yakından takip ediyoruz ve hem kullandığımız yazılımların güncel kalmasına hem de yazılımları kullanan mühendislerimizin kişisel gelişimine önem veriyoruz.

Gürel Baltalı

Kurucu, inşaat YÜKSEK mühendisi

Tolga Gürol

İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

Alihan Günaydın

elektrik mühendisi

Ayşın Okuldaş

MİMAR

Kariyer

Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar görüşmeye davet ediliyor.
 
İş başvurusu görüşmeleri, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri
ile olmak üzere 2 aşamalı mülakat yöntemi şeklinde gerçekleştiriliyor.
 

Teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve şirket kültürüne uyum gibi
konularda değerlendirilen adaylar, bazı pozisyonları için
İngilizce seviye tespit sınav sonucu istemektedir.